Über uns

Suyun Olduğu Her Yerdeyiz!

Biz Kimiz?

FAİR ATS SU arıtma sistemleri; merkezi Antalya’da bulunan, çevre teknolojileri alanında uzman mühendis ve teknik kadrosuyla yurt içi ve yurt dışında evsel ve endüstriyel nitelikli reverse osmos sistemleri, gri su arıtımı, ultrafiltrasyon sistemleri, kum ve aktif karbon filtrasyon sistemleri, yumuşatma sistemleri, dezenfeksiyon sistemleri, atık su arıtma sistemleri faaliyetlerinde bulunan tamamen yerli sermaye ile kurulmuş bir firmadır. Üretim atölyemiz Antalya Döşemealtı bölgesinde olup uzman mühendis ve teknik servis kadromuzla müşterilerimize özel projelendirilen proses dizaynlarına uygun sistem imalatlarımız gerçekleştirilmektedir.

Temel amacımız mutlu müşteriler yaratarak bu zincirden pay almaktır. İnanıyoruz ki mutluluk bulaşıcıdır ve paylaştıkça çoğalır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti en temel ilkemizdir. Sizlere çözüm sürecimizde projelendirme, mühendislik, imalat, dizayn, taahhüt, toptan ve perakende satış, yedek parça hizmetlerinin tam sunulmasının yanı sıra; satış sonrası bakım ve teknik servis hizmetlerimizle her zaman işimizin arkasında müşterilerimizin yanındayız..

Proje, Mühendislik ve Dizayn Hizmetleri

FAİR ATS su arıtma hizmetleri ile ilgili proje, dizayn ve mühendislik faaliyetlerini kendi bünyesinde bulunan deneyimli mühendis kadrosuyla ve yurt dışından bir çok firmanın destek ve yardımlarıyla başarıyla sürdürmektedir. Müşterilerimizin su ile ilgili her türlü problemlerinin çözümüne yönelik olan sistem tasarımı, projeksiyon, dizayn, teknik şartname hazırlama, maliyet analizi ve fizibilite çalışmalarını büyük bir özveriyle yürütmektedir.

Vertrieb

FAİR ATS ithalat ve imalatını yaptığı su arıtma sistemlerinin satış hizmetlerini de yürütmektedir. İstenilen malzemeleri stoklarından derhal karşılamakta, malzemenin bulunmaması Halide kısa bir sürede temin ederek müşterilerine sunmaktadır. İthalatını yaptığımız ürünler arasında Pentair ve Park composit tank gövdeleri Fleck ve Siata valfler, UV lamlar ve Quarz camlar, her türlü kartuş filtreler, tezgahaltı revers osmos sistemleri ve tüm bu sistemlerin yedek parçaları yer almaktadır.

Contracting und Manufacturing Services

Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda taahhüt hizmetlerini büyük bir başarıyla yürütmektedir. Bunun yanında yurt dışında imalatı yapılan birçok malzemenin benzerlerinin atölyemizde imalatını gerçekleştirmesi mümkündür. Kullandığı ithal ekipmanlar ve yüksek kalitede işçilik sayesinde güvenilir ve kaliteli sistemleri ekonomik olarak kısa sürede müşterilerine sunmaktadır. İmalat portföyümüzde yer alan filtre kapları, Ultraviole dezenfeksiyon sistemleri, paslanmaz çok kartuşlu filtreler, paslanmaz torba filtreler, paslanmaz sıcak su filtreleri, paslanmaz otomatik filtreler, endüstriyel REVERSE OSMOSİS sistemleri, membran kapları ve daha bir çok sistem ile imalatta sınır tanımamaktadır.

Service

Deneyimli teknik ekip tarafından montaj ve işletmeye alma aşamalarında bizzat kendileri süpervizörlük hizmeti verilmektedir. Bununla beraber her türlü arıtma sistemlerini anahtar teslim olarak taahhüt etmekte ve müşterinin hizmetine sunmaktadır. Yapılan projede mutlaka muhatap firmanın bir teknik elemanı proje ile ilgili bilgilendirilmesi sağlanmaktadır.

Satış sonrası hizmetlerini de başarı ile sürdüren ekibimiz, her türlü soruna en kısa zamanda müdahale etmektedir. Ayrıca aylık ve yıllık servis sözleşmeleriyle sistemleri periyodik olarak bakıma almaktadır.

unsere Aktivitäten

FAİR ATS içme suyu, kullanma suyu, havuz suyu ve atık su artıma sistemlerini anahtar teslim olarak müşterilerinin hizmetine sunan bi kuruluştur.

Ersatzteil

FAİR ATS satışını yaptığı sistemler ve diğer markalar için de, herhangi bir nedenden dolayı arızalanmaları halinde gereksinimi olacak her türlü yedek parçaları stokların temin etmektedir.

unser Unternehmen

Kundenorientierte Kundenservice